Рюкзак Deuter Fliegen 80 л, накидка
Туристичні рюкзаки North Face Extreme 80L — чудова модель туристичного рюкзака. Максимальний комфорт у будь-яких умовах.
Підвіска Deuter FliegenTM, на базі якої спроєктований цей рюкзак дає змогу легко й інтуїтивно правильно перерозподілити вагу.
Повітропроникна спина ефективно справляється з відведенням вологи. Бічні компресійні стропи стабілізують вантаж за неповної завантаженості рюкзака та збільшують стабільність вантажу.
Кишені бокам рюкзака для швидкого доступу, захищені козирками від дощу.
Особливості:
- Чехол от дождя в комплекте
- Система регулювання Torso Fit® APS® 7
- Анатомічні плечові ремені
- Нагрудна стропа
- Ергономічний знімний поясний ремінь
- Додаткові петлі для кріплення обладнання
- Зовнішні та внутрішні кишені на блискавці
- Бічний доступ
- Кишеня на поясному ремені для дріб'язку
Характеристики:
- Об'єм рюкзака: 80 л
- Материал: Velocity/RSN420/TXP600/TXN1000
- Виробник: Deuter Fliegen
- Колір: Чорний, сірий, зелений, синій, червоний, блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 80 л |
| Вага | 2 г |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Для дорослих |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Призначення рюкзака | Експедиційний |
| Кількість лямок | 2 |
| Вентиляція спини | Піна |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Особливості рюкзака | Регульована спина, Грудна стяжка, Поясний ремінь, Кріплення для льодоруба, Анатомічна конструкція |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 903,59 ₴










