Кошик
2692 відгуків
+380 (96) 811-21-33
SportLiga

Степ платформи

Степплатформа для занять аеробікою

Являє собою досить компактний і при цьому стильний інвентар, який заслужено користується успіхом серед жінок і чоловіків, активно протидіють своєї фізіології шляхом спалювання жиру і підтримки тіла в тонусі. У цій статті ми говоримо про степ-платформу і про те, як правильно її вибирати перед покупкою.

Принадність полягає в тому, що ціна снаряда доступна абсолютно всім бажаючим займатися вдома, з допомогою стьопа можна здійснювати безліч різних вправ для поліпшення фігури, а функціональність нічим не поступається габаритним кардіотренажерам.

  • Вправи з декою гранично прості, завдяки чому новачок може займатися будинки з фото і видеокомплексам, які нескладно знайти і скачати в мережі.
  • Постійні спуски і підйоми в певному темпі сприяють зміцненню серцево-судинної і дихальної систем, позитивно позначаючись на кровоносних судинах.
  • Тренування з декою сприяють підвищенню витривалості, зміцнення м'язів сідниць, ніг, черевного преса.
  • Степ-аеробіка знижує ризик виникнення остеопорозу і артрозу.
  • Заняття зі степом під запальну музику зарядять бадьорістю і позитивними емоціями на весь день, що важливо, враховуючи стреси, з якими нам доводиться стикатися.
  • Тренажер можуть використовувати люди всіх вікових категорій: діти, дорослі, бабусі і дідусі — підростаюче покоління буде з задоволенням займатися на степі і розвивати координацію, навчиться виконувати прості і складні рухи ритмічно; літні люди зможуть підтримувати нормальну фізичну активність і серцевий м'яз в тонусі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner