Кошик
2681 відгук
+380 (96) 811-21-33
SportLiga

Обтяжувачі для ніг та рук спортивні

Обважнювачі для ніг і рук

Обважнювачі на ноги або руки - практичний, допоміжний аксесуар призначений для безпечного створення додаткових навантажень на м'язи. Спортивні важки для ніг дозволять підтримувати відмінну фізичну форму і тримати організм в здоровому тонусі.

Також спортивні обважнювачі можна використовувати під час пробіжки. Таким чином інтенсивно розвиваються м'язи ніг, підвищується загальна витривалість організму, а також тануть зайві кілограми.
Завдяки збільшенню навантаження на м'язи ніг у вас вийде скоротити дистанцію пробіжки не на шкоду її ефективності. Іншими словами, десять хвилин тренування за допомогою обважнювачів виявляться такими ж ефективними, як і двадцять хвилин занять без утяжелителя.
Додатковою перевагою обважнювачів для тіла є можливість вибору ваги.

Для чоловіків, що займаються Важкоатлетичний функціональними тренінгами, заняття з такими девайсами - це прекрасний спосіб збільшення м'язової маси, а для дівчат - відмінні спосіб схуднути і підтягти м'язи. Утяжелитель дозволяє зробити набагато більш вираженим рельєф тіла.

Додатковою перевагою обважнювачів є їх здатність покращувати кровообіг. Таким чином відбувається зміцнення судинних стінок і серцевого м'яза, виконується профілактика тромбозу і варикозного розширення вен.

Отже, обважнювачі для ніг - це спеціальні манжети з сипучим наповнювачем, які мають певну вагу. Деякі девайси представляють собою металеві пластини, однак сипучий наповнювач вважається більш безпечним. За фіксацію обважнювачів відповідають спеціальні застібки-липучки. Довжина застібок може бути скоригована в залежності від обхвату ноги спортсмена.

Відзначимо, що вибирати обважнювачі необхідно, в тому числі, і в залежності від динаміки виду спорту. При заняттях бігом краще вибирати обважнювачі, вага яких не перевищує 1-2, 3 кг на кожну ногу. Новачки взагалі можуть використовувати пятісотграммовие аксесуари.

Перед виконанням кожної вправи необхідно виконати розминку. Це попередить травмування суглобів
Загальне правило для всіх спортсменів: якщо ви тільки починаєте тренуватися з використанням обважнювачів, то краще вибирати девайси з мінімальною вагою. Щоб не травмувати ноги, необхідно збільшувати навантаження поступово - не більше, ніж на пів кіло на кожну кінцівку

Ми постаралися зібрати для вас тільки найкращі обважнювачі які допоможуть вам в тренуваннях

Ви завжди можете замовити обважнювачі, а ми якнайшвидше доставимо її вам 🚀

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner