Кошик
2681 відгук
+380 (96) 811-21-33
SportLiga

Гамаки

Зручність гамака складно переоцінити, відпочивати в ньому дуже комфортно, він підтримує спину по всій площі та забезпечує відмінну вентиляцію з усіх боків. Гамак дуже просто встановлюється. Він підвішується до будь-яких двох досить міцним опорам.

Існує три основних види гамаків:

Мотузковий гамак з бавовни з розподільними планками - еталонний образ гамака в нашій культурі. Діти зазвичай вважають за краще гамаки без планок, оскільки вони більше підходять для лазіння, пряток, ігр та вони пластичнее.

Гамак з двома поперечними брусками - на відміну від звичайного гамака провисає менше і більш зручний для прийняття сонячних ванн. Крім цього, бруски запобігають згортання тканини і збільшують термін служби гамака. Такий гамак розгойдується сильніше, ніж звичайний, створюючи ефект гойдалок. Разом з тим, в складеному вигляді він займає більше місця, ніж звичайний гамак і коштує дорожче.

Крісло - гамак - по виду нагадує звичайний гамак, але має менший розмір і призначений для відпочинку сидячи. На відміну від гамака крісло підвішується до одній опорі і має один поперечний брусок.

Гамак можна встановити майже в будь-якому бажаному місці:

  • на присадибній ділянці між деревами;
  • на відкритій терасі;
  • на лоджії або балконі;
  • в кімнаті квартири.
У магазині SportLiga ви можете купити гамаки з швидкою доставкою по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner