Килимок для йоги
Характеристики:
- Структура двошарова: основа- каучук, верх — натуральний корок.
- Мат не ковзає, чудово вбирає вологу. Завдяки верхньому шару, має антимікробними властивостями гіпоалергенний.
- Матеріал: каучук, коркове дерево, TPE.
- Розмір: 183 х 61 х 0,4 см
Рекомендації щодо догляду
За потреби протерти килимок мокрий ганчіркою з невеликою кількістю мила. Надлишки води та мила видалити сухим рушником. Скручувати килимок корковим покриттям назовні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Iron Master |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Малюнок | Чакри |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,59 ₴










