Похідний рюкзак
Кишені бокам рюкзака для швидкого доступу, захищені козирками від дощу.
Особливості:
- Чехол от дождя в комплекте
- Анатомічні плечові ремені
- Нагрудна стропа
- Ергономічний знімний поясний ремінь
- Додаткові петлі для кріплення обладнання
- Зовнішні та внутрішні кишені на блискавці
- Бічний доступ
- Кишеня на поясному ремені для дріб'язку
Характеристики:
- Об'єм рюкзака: 80 л
- Матеріал: Velocity
- Колір: камуфляж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вентиляція спини | Піна |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 15 см |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 2 |
| Об`єм | 80 л |
| Особливості рюкзака | Анатомічна конструкція, Кріплення для льодоруба, Бічна стяжка, Грудна стяжка, Регульована спина, Накидка від дощу, Поясний ремінь |
| Призначення рюкзака | Експедиційний |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 603,59 ₴




