Товари цього виробника вирізняються гарним співвідношенням ціна-якість. Внутрішнє наповнення лап пласти пінополіетилену — це означає, що вона одночасна та легка та міцна. Лапа має подовжену форму, що слугує додатковим захистом для зап'ястя від можливих травм. Фіксується на зап'ястку за допомогою липучки, тому її легко та швидко можна зняти або одягнути.
- Комплектність: 2 лапи.
- Материал: PVC.
- Внутрішнє наповнення: пінополіетилен
- Довжина: 39,5 см
- Ширина: 20 см.
- Товщина: 5,5 см.
- Колір: червоний синій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BWS |
| Довжина | 39.5 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Лапа-рукавичка |
| Товщина | 5.5 см |
| Форма | Пряма |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | PVC |
| Колір | червоно-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


