Великий і зручний складаний стіл для відпочинку на природі.
Особливості:
- Рама столу виготовлена з алюмінію, що забезпечує столика невелику вагу і легку перенесення.
- Особливістю даної моделі є бамбукова стільниця, вона складається в формі валізи, завдяки чому стіл стає дуже компактним.
- Розмір стільниці дозволяє організувати стіл для сервірування вечері на чотири персони.
- Практичний складаний каркас з алюмінієвого профілю стійкий до появи корозії і стирання рухомих елементів навіть при регулярному використанні в польових умовах.
- Стільниця виготовлена з бамбукових рейок. На відміну від пластику, цей природний екологічно чистий матеріал не тільки відмінно виглядає, але і не втрачає своїх властивостей при тривалому впливі прямих сонячних променів.
- За відсутності глибоких пошкоджень бамбукові рейки туристичного столика не вбирають вологу і не розбухають навіть під проливним дощем
Характеристики:
- Висота столу регулюється від 52 до 70см.
- Матеріал: алюмінієвий каркас, стільниця - бамбук
- Стілець: 600D Oxford
- Розмір столу: 110 х 70 х 70/52 см
- Розмір стільця: 31 * 32 * 36 см
- Комплектація: стіл, 4 складних стільця
- Розмір упаковки: 73 * 11 * 59 см
- Вага: 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Максимально допустиме навантаження | 85 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 36 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 32 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 813,59 ₴







